Kompletní linky

Věnujeme zvláštní pozornost malým a středním řemeslným továrnám, které vyrábějí vysoce kvalitní těstoviny s širokým portfoliem produktů.

S ohledem na tuto skutečnost, dodáváme poloautomatické i plně automatizované linky s kapacitou od 150 do 800 kg/h čerstvého produktu (100-600 kg/h suchého produktu). Tyto řady byly navrženy tak, aby uspokojily výrobce pro různé trhy při výrobě těstovin.

Představujeme proto veškeré naše průmyslové stroje na výrobu sušených těstovin, čerstvých těstovin a bezlepkových těstovin, krátkých i dlouhých těstovin, hnízd a lasagní.

Naše výrobní linky na těstoviny mohou být navrženy pro výrobu více formátů. Na stejné lince lze vyrábět krátké, dlouhé, speciální těstoviny a širokou škálu formátů odvozených z plochého těsta.

Objevte naše výrobní linky:

Při dodávce technologii vždy je pro nás důležitá: spolehlivost, flexibilita, automatizace a v neposlední řadě také úspora energie.

Spolehlivost

Veškeré námi dodávané stroje, od samotného jednoho stroje na těstoviny až po kompletní linky pro výrobu těstovin, se vyrábí výhradně přímo u dodavatelů v jejich italské továrně podle mezinárodních standardů. Všechny stroje jsou přísně kontrolovány a certifikovány. Poprodejní servis je garantován specializovaným personálem výrobce či dodavatele.

Úspora energie

Spotřeba veškerého strojního vybavení se oproti technologiím starší generace snížila o 30 %.

Flexibilita

Všechny linky na výrobu těstovin jsou a mohou být navrženy pro výrobu několika tvarů těstovin. Flexibilita výroby zaručuje vždy přizpůsobení řešení dle potřeb každého zákazníka.

Automatizace

Stupeň automatizace linek pro výrobu těstovin se může lišit podle požadavků zákazníků. V případě nejvyššího stupně automatizace můžete dokonce řídit celou výrobní linku s jediným operátorem.

Zavřít - ikona

Kontaktní formulář